Skip to main content
TEL.: +421 903 430 999     MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pár slov o nás

Výpočtová a kancelárska technika tvorí v dnešnej dobe neodmysliteľnú súčasť chodu každej domácnosti alebo úspešnej spoločnosti. Umožňuje prácu efektívne urýchľovať, zdokonaľovať, uľahčovať a vo veľkej miere aj kontrolovať. Pre zabezpečenie týchto atribútov je potrebná hlavne spoľahlivosť a 100% funkčnosť ako výpočtovej tak aj kancelárskej techniky.

Máme niekoľkoročné skúsenosti s dodávkami a servisom pracovných staníc, budovaním počítačových sietí a poradenstvom v oblasti výpočtovej techniky.

Zabezpečujeme komplexné riešenia - návrh, predaj, inštalácia, poradenstvo a servis - v oblasti informačných systémov. Poskytujeme komplexné služby, od zabezpečenia tovaru, montáže, inštalácie, servisných zásahov až po firemnú správu a tvorbu web stránok na zákazku podľa požiadaviek zákazníkov. Našim cieľom je rýchlo, včas a hlavne kvalitne uspokojiť potreby zákazníkov, navrhnúť čo najoptimálnejšie riešenie, ktoré uľahčí a zefektívni chod spoločnosti.

Konzultácie v oblasti informačných technológií sú odborne špecializovaná činnosť, pri ktorej využívame svoje teoretické a praktické skúsenosti, získané pri realizácii projektov pri riešení potrieb klienta v oblasti IT.

Konzultácie sú prvým krokom pre dosiahnutie cieľov, ktoré si zákazník zadefinuje.

Poskytujeme konzultácie v oblastiach IT

- Výber hardvéru a softvéru
- Údržba a servis hardvéru a softvéru
- Systémová infraštruktúry (vybudovanie LAN, WAN sietí)
- Počítačová bezpečnosť a ochrana dát
- Analýza a návrh informačných systémov

Online

Práve tu je 789 hostí a žiadni členovia on-line